Dream high
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tonight we are young so let's set the world on fire. We can burn brighter than the sun.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Стая 23, втори етаж.
Готови герои. EmptyСъб Юни 30, 2012 3:49 pm by Директор Хюн

» “Beauty of style and harmony and grace and good rhythm depend on simplicity.”
Готови герои. EmptyСъб Юни 30, 2012 3:30 pm by Orchid.

» 내 목소릴 높여줘 높여줘 높여줘
Готови герои. EmptyСъб Юни 30, 2012 3:08 pm by Orchid.

» dance to the music.
Готови герои. EmptyСря Юни 27, 2012 3:55 pm by Хее Джи Юн

» trouble maker ...
Готови герои. EmptyВто Юни 26, 2012 5:53 pm by Hyun Shin I

» Стая № 34, трети етаж.
Готови герои. EmptyВто Юни 26, 2012 5:52 pm by Hyun Shin I

» ~ Orchid...
Готови герои. EmptyНед Юни 24, 2012 5:06 pm by Директор Хюн

» Рецепцията
Готови герои. EmptyНед Юни 24, 2012 4:37 pm by Директор Хюн

» .........................
Готови герои. EmptyЧет Юни 21, 2012 12:31 pm by Хее Джи Юн


Share|

Готови герои.

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Директор Хюн
Директор Хюн
Becoming first is a lonely, tumultuous, uncertain path.
Becoming first is a lonely, tumultuous, uncertain path.


Брой мнения : 105
Join date : 23.05.2012

Готови герои. Empty
ПисанеЗаглавие: Готови герои. Готови герои. EmptyНед Май 27, 2012 6:17 pm

В следващите две мнения ще пусна кратка информация за главните герои от сериалите. Всеки е свободен да вземе един такъв персонаж и да играе с него. За да няма злоупотреби, обаче, въвеждам следните правила:

1. За да играете с готов персонаж, трябва да сте гледали сезонът, в който участва.
2. Въпреки, че се води "готов" трябва да си направите нова тема с името на персонажа, също както и останалите герои и да попълните кратко инфо за него. Не е нужно да е много дълго, но все пак нека си има отделна тема.
3. Вие избирате дали да продължите отношенията между героите от сериала или не.
4. Всеки потребител има право на ЕДИН готов персонаж.

Това е.
Върнете се в началото Go down
https://kirin-school.bulgarianforum.net
Директор Хюн
Директор Хюн
Becoming first is a lonely, tumultuous, uncertain path.
Becoming first is a lonely, tumultuous, uncertain path.


Брой мнения : 105
Join date : 23.05.2012

Готови герои. Empty
ПисанеЗаглавие: Герои от първи сезон. Готови герои. EmptyНед Май 27, 2012 6:44 pm

Готови герои. 4823182H
---свободна---

Име: Го Хе Ми/Go Hye Mi.
лик: Bae Suzi / Soo Ji.
Накратко: Хе Ми е от онези хора с "особен" характер. С големи възможности, те знаят точно колко струват и не се страхуват да го показват. Не бяга от предизвикателствата. Въпреки това другите я намират за малко лоша и неспособна да покаже чувствата. Все пак, ако човек се вгледа в нея, ще открие, че има добра душа, която просто чака някой да я докосне с доброта.
За близки приятели счита Сам Донг, Джин Гук /към двамата има чувства, макар че накрая се оказва, че обича Сам Донг/, Пил Сук, Джейсън, а Бек Хи е най-добрата ѝ приятелка, въпреки че през учебната година са по-скоро врагове.

Готови герои. 4823180T
---свободен---
Име: Сонг Сам Донг/Song Sam Dong
лик: Kim Soo Hyun
Накратко: Сам Донг е приятно момче, което идва от провинцията на Корея. Мил и състрадателен по душа, той е винаги там за приятелите си и макар че в началото да не е особено сигурен в себе си, с течение на времето Сам Донг открива, че притежава прекрасен талант и спира да се страхува да го показва. Неговият глас е почти съвършен, като този на Пил Сук и той може да разпознае и изпее перфектната тоналност. Въпреки това, има малък проблем със слуха, който с течение на времето се влошава и Сам Донг почти не може да чува без апаратче.
За близки приятели счита Хе Ми, в която е влюбен, Пил Сук, както и Джин Гук, макар че му е и донякъде съперник. По-късно приема за свои приятели и Бек Хи и Джейсън.

Готови герои. 4823183X
---свободен---
Име: Джин Гук/Jin Guk ---> Hyun Shi Hyuk
лик: Taecyeon
Накратко: Джин Гук изглежда като поредното хлапе, което е оставено да се скита по улиците на Сеул и се е научило да се грижи за себе си. Но не е. Невероятен рапър и изключителен танцьор, той е син на известен политик, но с баща си не са в много добри отношения. Макар и смел, жертвоготовен и сериозен младеж, Джин Гук първоначално не вярва в цялата тази работа с "Кирин", но с течение на времето започва да осъзнава, че няма смешна мечта.
За близки приятели счита Юн Бек Хи, Джейсън, Пил Сук, Сам Донг - макар че са донякъде и съперници, влюбен е в Хе Ми.

Готови герои. 4823181l
---свободна---
Име: Юн Бек Хи/ Yoon Baek Hee
лик: Ham Eun Jung
Накратко: Добро и срамежливо момиче в началото, мечтата на Бек Хи е поне малко да прилича на приятелката си Хе Ми и да успее да влезе в "Кирин". Въпреки че няма изключителен глас и не е композиторка, Бек Хи е упорито и трудолюбиво момиче с доста добри певчески заложби, което има потенциала да пробие. Когато отиват с Хе Ми на прослушванията, обаче, всичко се променя. Двете момичета стават врагове, а Бек Хи решена да надмине бившата си приятелка. Държанието ѝ става по-арогантно и подмолно и тя е готова на всичко, за да постигне успех. Въпреки това, в душата си продължава да е добро и мило момиче.
За близки приятели счита Джейсън, влюбена е в Джин Гук, а с Хе Ми са съпернички.

Готови герои. 4823184d
--- заета ---
Име: Kim Pil Suk/ Ким Пил Сук
лик: IU
Накратко: Срамежливо и изключително чаровно момиче, което някога е страдало от факта, че е била пълничка. Въпреки това, благодарение на любовта, усърдието и решителността си, тя успява да отслабне и се превръща в истинска красавица. Мила, винаги готова да помогне и невероятно сладка, Пил Сук притежава един от най-уникалниге гласове в Кирин и също като Сам Донг е способна да разпознае и изпълни песен според перфектната тоналност. Умее да свири на китара и да композира.
За близки приятели счита Хе Ми, Сам Донг, влюбена е в Джейсън, Джин Гук и дори приема Бек Хи.

Готови герои. 4823227O
---свободен---
Име: Jason/Джейсън
лик: Wooyoung
Накратко: Пристигнал от Америка, Джейсън изглежда като сбъдната мечта за всяко момиче. Невероятен танцьор, с хубав глас и сериозни музикални заложби, сладък, чаровен, галантен и красив. Какво повече може да иска едно момиче? Човек би помислил, че е надменен, но се оказва, че Джейсън е изключително внимателен човек, който не търпи несправедливото отношение към по-различните хора и ги защитава. Оценява околните според същността им, а не външния вид. Пример за това е любовта му към Пил Сук, която се появява още, докато момичето е пълничко.
За близки приятели счита Бек Хи, Джин Гук, Сам Донг, Хе Ми и е влюбен в Пил Сук.
Върнете се в началото Go down
https://kirin-school.bulgarianforum.net

Готови герои.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream high :: ♔ Прослушвания :: ♔ ---- Вашите герои-