Dream high
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tonight we are young so let's set the world on fire. We can burn brighter than the sun.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Стая 23, втори етаж.
Директор Хюн Ин Су EmptyСъб Юни 30, 2012 3:49 pm by Директор Хюн

» “Beauty of style and harmony and grace and good rhythm depend on simplicity.”
Директор Хюн Ин Су EmptyСъб Юни 30, 2012 3:30 pm by Orchid.

» 내 목소릴 높여줘 높여줘 높여줘
Директор Хюн Ин Су EmptyСъб Юни 30, 2012 3:08 pm by Orchid.

» dance to the music.
Директор Хюн Ин Су EmptyСря Юни 27, 2012 3:55 pm by Хее Джи Юн

» trouble maker ...
Директор Хюн Ин Су EmptyВто Юни 26, 2012 5:53 pm by Hyun Shin I

» Стая № 34, трети етаж.
Директор Хюн Ин Су EmptyВто Юни 26, 2012 5:52 pm by Hyun Shin I

» ~ Orchid...
Директор Хюн Ин Су EmptyНед Юни 24, 2012 5:06 pm by Директор Хюн

» Рецепцията
Директор Хюн Ин Су EmptyНед Юни 24, 2012 4:37 pm by Директор Хюн

» .........................
Директор Хюн Ин Су EmptyЧет Юни 21, 2012 12:31 pm by Хее Джи Юн


Share|

Директор Хюн Ин Су

Предишната тема Следващата тема Go down
АвторСъобщение
Директор Хюн
Директор Хюн
Becoming first is a lonely, tumultuous, uncertain path.
Becoming first is a lonely, tumultuous, uncertain path.


Брой мнения : 105
Join date : 23.05.2012

Директор Хюн Ин Су Empty
ПисанеЗаглавие: Директор Хюн Ин Су Директор Хюн Ин Су EmptyНед Май 27, 2012 3:13 pm

★ Хюн Ин Су
ft. Go Soo
"Назначението дойде ... неочаквано. Никога не бях искал да стоя "на сцената", беше ми достатъчно музиката ми да достига до хората. Дали знаеха името ми беше нещо второстепенно. Нетърсено. По-малкият ми брат се възхищаваше на известните личности и искаше някой ден да постигне слава. Да се разхожда по улиците и да го разпознават, а той да им дава автографи. Мен никога не ме е блазнело такова нещо. Започнах да пиша музика, защото това беше единственото нещо, което ме спасяваше от скучното ми ежедневие. Бях на пет години, когато написах първата си песничка. Майка ми видя някакъв потенциал е реши да ме изпрати на уроци при леля ми, която беше композиторка. Но това не е важно. Важна е страстта ми за музиката. Навсякъде виждах ноти, чувах мелодии и докосвах готови произведения. Пишех ноти навсякъде - върху салфетки, листи, панталоните си ... Не знам дори как стана така, че изведнъж се оказах засипан от предложения за работа. Приемах повечето, защото имах достатъчно муза и неусетно хората започнаха да обичат музиката ми. Е, не я изпълнявах аз, но компаниите знаеха кого да търсят, когато имат нужда от хитове. Пишех не само песни, но и симфонии, които се изпълняваха от националния симфоничен оркестър не само на страната ни, но и от тези на цяла Европа.
А аз не обичах да стоя в светлината на прожекторите. Затова не знам как попаднах там. Как ме избраха за директор на училището. Знам само, че искам да предам на всички тези деца своята страст към музиката си и да ги накарам да преследват мечтите си, защото те са най-ценното нещо на този свят."

★ Характер
Тих, спокоен човек, който обича да наблюдава и анализира, след което да действа. Не спори и не обича да повишава тон. Обикновено има доста набито око за надарени деца и младежи и може без проблем да определи кой има самочувствие без покритие и кой не. Самият той предпочита да стои в сянката на прожекторите, затова и не е от известните айдъли. Въпреки това името му го знаят всички, които се занимават с музика и са наясно кои са най-добрите композитори наоколо. Ин Су е отдаден и лоялен, особено към семейството си и винаги е готов да помогне, независимо на кого. Обикновено е във ведро настроение и се държи приятелски с всички.

Върнете се в началото Go down
https://kirin-school.bulgarianforum.net

Директор Хюн Ин Су

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream high :: ♔ Прослушвания :: ♔ ---- Вашите герои-